Napište nám

Zde nám můžete zanechat zprávu...
Email:
Předmět:
Zpráva:
Napište číslicí aktualní rok..

Doporučujeme:

logo - bez  hvzdiek


 

chodovar lager na web


jpg CTP st

 

 tm-logo

 

 

 

 

 

logo1 1(Karlovy Vary, 5. října 2018) Grand Prix festivalu Tourfilm letos obdržel španělský snímek režiséra Romána Parrada „The Route of Fate“. Vítězný snímek dle poroty festivalu brilantním způsobem pracuje s hudbou, náročnými aranžemi, s emocemi i příběhem. Přitom všem dokáže prezentovat cílovou destinaci a nadchnout pro návštěvu Katalánska.

20181005 133901 2

Mezinárodní sekci soutěže – Tourfilm – komentuje její předseda Martin Štoll: „Letošní kolekce byla velmi vyvážená po všech stránkách. Co na první pohled upoutalo naši pozornost, byl větší podíl neevropských tvůrců a producentů, což mj. svědčí i o prestiži a věhlasu festivalu. Na druhý pohled upoutala vysoká technická úroveň přihlášených snímků do kategorie "vlogů" a ne-profesionální tvorby, která mnohdy dosahovala zcela srovnatelných výsledků jako díla v ostatních kategoriích. Mne samotného ještě zaujala i vyšší účast snímků zdůrazňujících i jiné formy cestování než skrze kulinářství či poznávání pamětihodností - hlavně cestování za duší, za citovým a duchovním zážitkem, ať už bez příběhu nebo bez. Je tedy vidět, že audiovizuální zobrazování světa a cestování po něm na konci druhého desetiletí 21. století už klade důraz nejen na technickou dokonalost, ale i na nápad, jak svět nejen popsat, ale i vyjádřit. A to je velká porotcovská radost."

 

  1. ročník nejstaršího filmového festivalu zaměřeného na cestování letos také připomíná významné události posledních sta let česko – slovenské vzájemnosti. „Kromě soutěžní přehlídky filmů slibuje festival i bohatý doprovodný program. Diváci se mohou těšit na významné osobnosti ze světa cestování i kultury. Za slovenskou stranu jmenujme Pavola Barabáše, Zuzanu Kronerovou nebo Roberta Vana“, uvádí ředitelka pořádající agentury CzechTourism Monika Palatková.                                                    www.tour-film.cz

 

 

Klikni na banner a najdeš nejkvalitnější nabídku domácích pobytů v ČR.

 

Obchodní zástupce:

OTDS im Einsatz TUI Logo

CoralTravel Logo 1024x221

logo-male


 

  

         China tours                                                                                            
            

  delfin logo

 

PT tours     

 

 

 

Travel familly
 

      

  

       

 

Atisstudent agency

 

 

 

 

 

 Využijte speciální nabídku na parkování na letišti!

                                                                                                         Partner

Hotels Pro

logo bedsonline

sodexo-logo390-623318

.........a mnoha dalších