Napište nám

Zde nám můžete zanechat zprávu...
Email:
Předmět:
Zpráva:
Napište číslicí aktualní rok..

Doporučujeme:

logo - bez  hvzdiek


 

chodovar lager na web


jpg CTP st

 

 tm-logo

 

 

 

 

 

        

Chtěl bych vám, v tomto blogu, především pomoci orientovat se v nabídce pro cestování v cestovních kancelářích na tomto i dalších webech. Prostřednictvím  článků a fotografií svých i svých přátel z novinářských a cestovatelských kruhů pak vám dát tipy pro vaše cestování od  těch, kteří tam byli. Dočtete se zde i o zajímavostech a aktualitách z cestovního ruchu. Po mailu nebo telefonu jsem také vždy připraven kdykoliv vám poradit, popřípadě pomoci řešit vaše problémy nebo zodpovědět na vaše otázky z oblasti cestovního ruchu.

 

Editor webu, blogger a zároveň provozovatel cestovní agentury Travelink.cz :

Ing. Petr Tiefenböck (1951) pracuje již od roku 1990 v odvětví cestovního ruchu. Nejprve v různých manažerských funkcích v hotelové společnosti OREA a posléze téměř deset let jako ředitel cestovní kanceláře ČD Travel, kde mimo jiné uvedl v roce 2003 na trh známý autovlak do Splitu – Jadran Express (jezdil na trase Praha- Split v letech 2003 – 2009). Od roku 2004 pak pracoval na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR nejdříve jako ředitel odboru cestovního ruchu a později jako poradce ministra. Do roku 2011  byl ředitelem jedné z našich nejstarších cestovních kanceláří AUTOTURIST.

Po celou tuto dobu je členem výboru novinářské organizace Czech Travel Press. V době svého působení v ČD Travel byl řadu let i členem představenstva Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR) z toho více než čtyři roky jako její místopředseda. Externě vyučuje několik let odborné předměty na VŠO a dalších školách a kurzech. Od roku 2016 je členem pražské skupiny světové organizace profesionálů cestovního ruchu Travel Massive.

 

 

Klikni na banner a najdeš nejkvalitnější nabídku domácích pobytů v ČR.

 

Obchodní zástupce:

OTDS im Einsatz TUI Logo

CoralTravel Logo 1024x221

logo-male


 

  

         China tours                                                                                            
            

  delfin logo

 

PT tours     

 

 

 

Travel familly
 

      

  

       

 

Atisstudent agency

 

 

 

 

 

 Využijte speciální nabídku na parkování na letišti!

                                                                                                         Partner

Hotels Pro

logo bedsonline

sodexo-logo390-623318

.........a mnoha dalších