Napište nám

Zde nám můžete zanechat zprávu...
Email:
Předmět:
Zpráva:
Napište číslicí aktualní rok..

Doporučujeme:

logo - bez  hvzdiek


 

chodovar lager na web


jpg CTP st

 

 tm-logo

 

 

 

 

 

 

 

ROZHODUJETE SE, ZDA JET NA DOVOLENOU S ČEDOKEM, EXIM TOURS, ATISEM ČI JINOU CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ?

 

Nevíte přesně, kterou destinaci zvolit, nebo naopak, máte již zcela jasnou představu, jen potřebujete někoho, s kým vše můžete probrat, kdo vám vše pomůže zrealizovat?

 NABÍZÍME VÁM SVÉ SLUŽBY – a to zcela ZDARMA.

 Zkušenosti jsem nabyl více než dvacetiletou praxí v cestovním ruchu, byl jsem více než deset let ředitelem cestovní kanceláře, později poradcem několika ministrů právě pro oblast cestovního ruchu. A jelikož se mi s dosažením důchodového věku ještě nechce tak docela opustit profesi, kterou mám rád, rozhodl jsem se těm z vás, kteří o to budete stát, radit, jak a kde nejlépe strávit vaši dovolenou, usnadnit vám realizaci vašich plánů.

S touto myšlenkou vznikla cestovní agentura Travelink, kterou jsem nazval cestovní agenturou s tváří, snad abych ji tím odlišil od stovek dalších cestovních agentur, které se na našem trhu nacházejí. A mám tím na mysli především to, abyste za touto cestovní agenturou nehledali jen bezejmennou organizaci, ale konkrétní lidi, kteří jsou tu pro vás a které se nemusíte obávat oslovit.

Podnikám jako fyzická osoba Ing. Petr Tiefenböck (nar.1951) IČO 01178636 s živnostenským oprávněním pro provozování cestovní agentury a vzdělávání:

                                     kresba portrt doprava jpg      

       Pracuji již od roku 1990 v odvětví cestovního ruchu. Nejprve v různých manažerských funkcích v hotelové společnosti OREA a posléze téměř deset let jako ředitel cestovní kanceláře ČD Travel, kde jsem mimo jiné uvedl v roce 2003 na trh známý autovlak do Splitu – Jadran Express (jezdil na trase Praha- Split v letech 2003 – 2009). Od roku 2004 jsem pak pracoval na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR nejdříve jako ředitel odboru cestovního ruchu a později jako poradce ministra. Do roku 2011 jsem byl ředitelem jedné z našich nejstarších cestovních kanceláří AUTOTURIST.

Po celou tuto dobu jsem členem výboru novinářské organizace Czech Travel Press. V době svého působení v ČD Travel jsem byl řadu let členem představenstva Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR) z toho více než čtyři roky jako její místopředseda. Externě vyučuji deset let odborné předměty na vysokých školách VŠO a AMBIS, vzdělávacích programech EU a na objednávku různých subjektů cestovního ruchu.

Nejprve bych vám rád vysvětlil, jak taková cestovní agentura funguje.

Zjednodušeně se dá říci, že na základě obchodních smluv s jednotlivými cestovními kancelářemi , např. Čedokem, Eximem..) jsem se stal jejich externím "zaměstnancem", někým, komu posílají svou nabídku. Tu potom cestovní agentura Travelink vyhodnocuje, porovnává různé možnosti a nabízí svým klientům dle jejich inividuálního přání. A to tzv. „na klíč“ – od výběru zájezdu až po jeho realizaci, včetně pojištění, letenek a veškerých dalších poplatků, pokud jsou nutné.

Na zájezd samotný tedy nejedete s agenturou Travelink, ale s cestovní kanceláří, od které si v konečné fázi prostřednictvím agentury zájezd koupíte. Cestovní agentura přispěje svými zkušenostmi, pomůže vám s výběrem dle vašich požadavků a zajistí všechny potřebné formality. Vše se děje elektronicky, nebo telefonicky, nemusíte nikam chodit či jezdit. Zjednodušeně řečeno, vaší jedinou povinností je dostavit se včas na místo odjezdu/odletu.

 Agentura je tu od toho, aby zodpověděla vaše dotazy a abyste s výběrem, organizací a přípravou zájezdu měli pokud možno co nejméně starostí. Vše se děje pro vás zdarma, cestovní agentura je za svou práci placena cestovními kancelářemi, nikoli svými klienty. Takže se opravdu nemusíte obávat, že pokud naši agenturu oslovíte, bude to pro vás znamenat výdej navíc.

 A možná ještě informace pro vás, kteří již léta na dovolenou jezdí se svou oblíbenou cestovní kanceláří – i pro vás jsme tu. Jezdíte s ČEDOKEM? Jsme přece zástupci ČEDOKU. Jezdíte s EXIMEM? Jsme tu i jako zástupci EXIM Tours atd.. Proto neváhejte vznášet svoje požadavky, zajistíme vám pobyty ve vašich oblíbených hotelech či letoviscích, pohlídáme atraktivní LM, a to při zachování všech vašich bonusů a klientských slev. Vždyť v konečné fázi budete cestovat s tou vaší oblíbenou cestovní kanceláří. No a pokud cestujete zcela individuálně, i vám můžeme být nápomocni – třeba vyhledáním pro vás potřebných leteckých, vlakových či autobusových spojů, tak, aby pro vás spoje byly plynule navazující či finančně co nejatraktivnější, nabídkou individuálního ubytování u nás i v zahraničí.

Jste podnikatel, který nemá čas se o podobné záležitosti sám postarat? Oslovte nás, vynasnažíme se najít variantu, která vás nejvíce osloví. Vaší jedinou povinností bude včas se dostavit např. na letiště, kde již pro vás bude vše nachystáno.

  Neslibujeme zázraky, ale v rámci možností, které jsou nám dány, zprostředkujeme svým klientům ty nejlepší služby od zavedených a léty prověřených cestovních kanceláří, hotelů, pojišťoven a dopravců.

 

Pište, mailujte, telefonujte!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klikni na banner a najdeš nejkvalitnější nabídku domácích pobytů v ČR.

 

Obchodní zástupce:

OTDS im Einsatz TUI Logo

CoralTravel Logo 1024x221

logo-male


 

  

         China tours                                                                                            
            

  delfin logo

 

PT tours     

 

 

 

Travel familly
 

      

  

       

 

Atisstudent agency

 

 

 

 

 

 Využijte speciální nabídku na parkování na letišti!

                                                                                                         Partner

Hotels Pro

logo bedsonline

sodexo-logo390-623318

.........a mnoha dalších