Napište nám

Zde nám můžete zanechat zprávu...
Email:
Předmět:
Zpráva:
Napište číslicí aktualní rok..

Doporučujeme:

logo - bez  hvzdiek


 

chodovar lager na web


jpg CTP st

 

 tm-logo

 

 

 

 

 

Před časem jsem požádal svého kamaráda Howarda Rokofského, jestli by mi nenapsal první článek do nové záložky na mém webu, ve kterém bych chtěl postupně uveřejňovat autorské články, které se budou zabývat problematikou, v cestovním ruchu dosud opomíjenou - sexem. Nějakou dobu to trvalo, ale výsledek, jak posoudíte sami, stojí za to.   Howe  napsal samozřejmě původní text v angličtině a mně bylo někdy líto českým překladem ubrat tu bezprostřednost původní verze. V některých případech jsem proto ponechal roztomilou "googlovskou" češtinu. 

 

SEX V ČÍNĚ

Text a foto: Howard Rokofsky     www.rokofsky.com

 

Moto: Někdy  “divoký pták v ruce lepší než dvě svolné v buši”.

 

 

 

Když jsem přijel poprvé do Číny, byl jsem připraven vyhnout se sexu za každou cenu. Slyšel jsem o čínských dívkách, jak jsou zaměřené na manželství a peníze (ne nutně v tomto pořadí). Tak jsem se rozhodl obejít se bez tohoto průseru. Koneckonců, byl jsem tam hlavně za prací a poznávání nových krajů a kamarádů; nepotřeboval jsem žádné davy čínských rodin v zádech, přemlouvajících mně abych si vzal jejich dceru / sestru / sestřenici. Chystal jsem se na tropický ostrov Hainan a stačilo by mi každý den po práci  jíst manga a pít kokosové ořechy na pláži. Vždyť bez sexu můžu přežít v případě potřeby i několik měsíců.

 

Nebylo to ale snadné. Jedna asistentka v kanceláři, Scarlet, byla hezká dívka. Nebyla to čemu se říká “nejostřejší nůž v zásuvce”, ale byla bouřlivá a koketní. Můj starší, moudřejší a zcestovalejší partner ve výuce Lonny řekl, že z ní vyzařuje sama syrová sexuální energie. Myslím, že kdyby nebyla taková nemotora, tak bych kašlal na své předsevzetí a ujel jí. Ale ona byla tak roztržitá, že mě to až vyděsilo. Kdo ví, čeho je ta bláznivá čínská dívka z místního kmene schopna? Představoval jsem si naštvané bratry (menšinové etnické skupiny v Číně mohou mít více dětí), kteří mě ohrožují všemi druhy mučení. Ne, díky, zachovejme to v přátelství, prosím.


 

Podruhé v Číně jsem byl připraven, opět se zdržet tělesných potěšení  s ženami. Myslel jsem, že když to nebylo tak těžké poprvé, tak že bych neměl mít žádný problém ani tentokrát. Dokud jsem nepotkal Cassandru, jednu z nejhezčích dívek na celém ostrově. Sandy byla samozřejmě rodinný typ a já jsem toho mohl snadno zneužít po celou dobu mého krátkého pobytu. Ale přišel jsem na to, že je panna! Co se tu sakra děje? Neobával jsem se tolik jejích bratrů, ale jejího zlomeného srdce. Pořád jsem “zdržoval pepe v kalhotech” a než jsem se nadál, byl jsem v letadle zpět do Evropy se smíšenými pocity. Stálo to za ten strach z nedorozumění, že jsem nevyzkoušel to zakázané čínské ovoce?


 

Potřetí to bylo jiné. Věděl jsem přesně, co by mě čekalo: číňanky jsou buď panny nebo konkubíny a musel jsem se pokusit najít někoho mezi. Jsem asi přiliš moderní na konkubíny stejně bych si to nemohl dovolit. Naštěstí jsem našel několik krajanů a kluci měli každý čínskou přítelkyni. Jednalo se o milé, pěkné, inteligentní ženy na lovu na cizince. Na jednom z jejich setkání, jsem se potkal s Mae, studentkou z pevniny. Měla naštěstí větší zájem mluvit anglicky, než o svatbu a skončili jsme pak hned příště v posteli.

 

Problém byl, že byla docela nešika. Tak jsem se zeptal diskrétně oklikou, jestli jsou v posteli Číňanky dobré nebo ne. Nejčastější odpověď byla, že jsou v podstatě pasivní, pokud si jim neřekne, co dělat. Tak jsem napověděl a Mae to splnila. Nesváděla mě, nedráždila, neškádlila. Prostě byla svolná. Šel jsem pak s ní ještě několikrát; myslel jsem si, že si na mě zvykne a bude vše dělat sama za sebe. Šla se mnou do postele dost horlivě, ale něco mi přišlo na tom všem divné. Neuměla líbat, i když si myslím, že se snažila. Styděla se, když jsem šel dolů, než si zvykla. Nemyslím si, že si uvědomila, jak divný byl náš sexuální vztah. Svěřil jsem se pár blízkým čínským přátelům a všichni se nejdřív začervenali a řekli, že pokud bych chtěl divokou dívku musím jít jedině do bordelu. Jinak mám na to zapomenout. Čínský nový rok začal a už jsme se neviděli. Byl jsem celou tou situací tak odrovnán, že jsem se vrátil poslední měsíc zpátky do celibátu a soustředil jsem se na práci, na čínštinu, na barbecue, na pláže... V Číně totiž není nikdy nuda.


 

Počtvrté, jsem byl jsem pozván učit na univerzitě v Nanjingu na pevnině. Bohužel moji studenti byli samí kadeti - piloti a tím pádem samí kluci, ale v campusu jsem se potkával s dívkami  a nebyly to  jen tropické kmenové typy. Nancy byla postgraduální studentka pobývající na koleji. Skamarádili jsme se téměř intimně; ale byla, stejně jako většina čínských dívek, tradiční, a tudíž " nedělala".

 

Až do jedné noci jsme si povídali, příliš dlouho, až na její koleji již bylo po zákazu vycházení, a tak musela jít domů ke mě. Poté, co  odmítla několik mých návrhů (byla to přece tradiční dívka), otočila se ke mně a milovali jsme se. Ačkoli byla vášnivá, byla nejistá sama sebou. Když dva lidé spolu poprvé mají sex,  je to vždycky trochu rozpačité. Ale je to jiný druh rozpačitosti. U nás je to jakoby hra, boj o pozice, opatrně hledajíci způsoby, jak vzrušovat dávat a získat potěšení, hmatání kolem ve tmě, než se cítí oba společně dobře. V Číně, alespoň podle mých zkušeností, jde  předevšim o udržení tváře a úcty. Jako kdyby nebylo tolik důležité, aby si oba maximálně užili, ale ženě jde o potěšeni svého muže a hotovo. Nancy chtěla, aby náš vztah byl tajný. To mě taky samozřejmě vyhovovalo a vypadalo to, jakoby dostala hned zelenou a stala se z ní trochu divoška. Netrvalo dlouho a začala se mnou experimentovat a bylo to fajn, i když jsem si všiml, že se vždycky nějak držela zpátky (svěřila se mi, že jí  trápí, že už za pár měsíců odcházím). Ostatně v Číně to  vypadá tak, že nejzásadnější věcí je asi zachování tváře, což nemusí přispívat ke zvlášť skvělému sexu. A mladé  ženy jsou  celkem o dost modernější než muži;  nechci si ani představit, jaké to může naopak být pro západní ženu v Číně. Usoudil jsem však, že se nic špatného neděje a zůstal jsem s ní (tajně :-) až do konce svého pobytu.  Nancy zůstala dobrou kamarádkou (akorát, že už vdanou).


 

 

 

Klikni na banner a najdeš nejkvalitnější nabídku domácích pobytů v ČR.

 

Obchodní zástupce:

OTDS im Einsatz TUI Logo

CoralTravel Logo 1024x221

logo-male


 

  

         China tours                                                                                            
            

  delfin logo

 

PT tours     

 

 

 

Travel familly
 

      

  

       

 

Atisstudent agency

 

 

 

 

 

 Využijte speciální nabídku na parkování na letišti!

                                                                                                         Partner

Hotels Pro

logo bedsonline

sodexo-logo390-623318

.........a mnoha dalších